MINIASMDC030F-2
Numărul produsului DigiKey
MINIASMDC030F-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINIASMDC030F-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINIASMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINIASMDC030F-2
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.75 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
30V
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
300 mA
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Decuplare (It)
600 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
0,035" (0,89mm)
Timp până la decuplare
100 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
200 mOhms