MICROSMDCH010F-02
Numărul produsului DigiKey
MICROSMDCH010F-02TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MICROSMDCH010F-02CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MICROSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MICROSMDCH010F-02
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.2 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
11 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Concav
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,127" L x 0,102" l (3,22mm x 2,58mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
350 mA
Grosime (Max)
0,038" (0,97mm)
Curent - Max
10 A