MG12450WB-BN2MM este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Modul IGBT Trench Field Stop Semi-punte 1200 V 600 A 1950 W Cu montare pe carcasă WB
Building Automation – Protect/Sense/Control
MG12450WB-BN2MM
Numărul produsului DigiKey
F6488-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MG12450WB-BN2MM
Descriere
IGBT MODULE 1200V 600A 1950W WB
Referință client
Descriere detaliată
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,7V la 15V, 450A (tipic)
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Decuplare colector (Max)
1 mA
Ambalaj
Vrac
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
32 nF @ 25 V
Stare piesă
Inactual
Intrare
Standard
Tip IGBT
Trench Field Stop
Termistor NTC
Da
Configurație
Semi-punte
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Curent - Colector (Ic) (Max)
600 A
Pachet/cutie
Modul
Putere - Max
1950 W