MIXA450PF1200TSF
Numărul produsului DigiKey
MIXA450PF1200TSF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIXA450PF1200TSF
Descriere
IGBT MOD 1200V 650A 2100W MOD
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT PT Semi-punte 1200 V 650 A 2100 W Cu montare pe carcasă Modul
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,15V la 15V, 450A
Producător
IXYS
Curent - Decuplare colector (Max)
1 mA
Ambalaj
Cutie
Intrare
Standard
Stare piesă
Inactual
Termistor NTC
Da
Tip IGBT
PT
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație
Semi-punte
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Modul
Curent - Colector (Ic) (Max)
650 A
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Putere - Max
2100 W