MASM-14R-8-10
Numărul produsului DigiKey
F6737TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6737CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F6737DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MASM-14R-8-10
Descriere
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Reed med klasskapsling Comutator contact lamelar SPST-NO 8 – 10AT Interval de funcționare 10W 350mA (c.a.), 500mA (c.c.) 140 V Montare pe suprafață
Categorie
Putere - Nominală
10W
Producător
Littelfuse Inc.
Timp de funcționare
0.6 ms
Serie
Timp eliberare
0.2 ms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Tip
Reed med klasskapsling
Lungime - Generală
0,760" (19,30mm)
Circuit
SPST-NO
Dimensiune - Corp
0,090" diam. x 0,551" L (2,28mm x 14,00mm)
Interval de funcționare
8 – 10AT
Înălțime deasupra plăcii
0,112" (2,85mm)
Interval eliberare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Comutare
350mA (c.a.), 500mA (c.c.)
Capacitanță
0.3 pF
Tensiune - Comutare c.a.
140 V
Curent - Transfer
1A (c.c.)
Tensiune - Comutare c.c.
200 V