FLEX-14-10-15
Numărul produsului DigiKey
HE555-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FLEX-14-10-15
Descriere
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Reed med klasskapsling Comutator contact lamelar SPST-NO 10 – 15AT Interval de funcționare 10W 350mA (c.a.), 500mA (c.c.) 140 V Orificiu străpuns
Categorie
Putere - Nominală
10W
Producător
Littelfuse Inc.
Timp de funcționare
0.55 ms
Serie
Timp eliberare
0.2 ms
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Axial
Tip
Reed med klasskapsling
Lungime - Generală
1,744" (44,30mm)
Circuit
SPST-NO
Dimensiune - Corp
0,090" diam. x 0,551" L (2,28mm x 14,00mm)
Interval de funcționare
10 – 15AT
Înălțime deasupra plăcii
Interval eliberare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Comutare
350mA (c.a.), 500mA (c.c.)
Capacitanță
0.2 pF
Tensiune - Comutare c.a.
140 V
Curent - Transfer
1A (c.c.)
Tensiune - Comutare c.c.
200 V