LSIC2SD120A15 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Wolfspeed, Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Wolfspeed, Inc.
În stoc: 2.205
Fișă de date
În stoc: 870
Rochester Electronics, LLC
SMC Diode Solutions
În stoc: 122
STMicroelectronics
În stoc: 304
STMicroelectronics
În stoc: 990
În stoc: 513
În stoc: 950
Diodă 1200 V 44A Orificiu străpuns TO-220AC
Taking SiC Mainstream: The Story of Littelfuse Power Semiconductors
LSIC2SD120A15
Numărul produsului DigiKey
F10719-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LSIC2SD120A15
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 44A TO220AC
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 1200 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
920pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AC
Curent - Mediu rectificat (Io)
44A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 15 A