L60030M1C
L60030M1C
L60030M1C
Numărul produsului DigiKey
F5257-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L60030M1C
Descriere
FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 30 A 600V 1 Circuit Cartuș Cu montare pe carcasă
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Cutie
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Tip montare
Stil terminație
Toartă cutie
Dimensiune siguranță
0,394" diam. x 1,496" L (10mm x 38mm)
Material contact
Aliaj de cupru
Valoare nominală curent (Amp)
30 A