KLKD030.T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
În stoc: 32
Fișă de date
30A 600V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport
KLKD030.T
Numărul produsului DigiKey
5666-KLKD030.T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KLKD030.T
Descriere
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Aplicații
Solar (fotovoltaic)
Producător
Littelfuse Inc.
Caracteristici
Serie
Clasă
Ambalaj
Cutie
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Tip montare
Necesită suport
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100kA c.a., DC 50kA
Tip siguranță
Cartuș
Pachet/cutie
Cartuș, Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
30A
Mărime/Dimensiune
0,406" diam. x 1,500" L (10,31mm x 38,10mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
600V c.a.
I²t topire
1409.0
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.