60R010XU
Numărul produsului DigiKey
F2000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
60R010XU
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
2.5 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
7.5 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,291" diam. x 0,122" grosime (7,40mm x 3,10mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Curent - Decuplare (It)
200 mA
Grosime (Max)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)