250R120U
Numărul produsului DigiKey
F1915-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
250R120U
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V (250V int.) 120 mA Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
4 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
16 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tensiune - Max
60V (250V int.)
Mărime/Dimensiune
0,256" L x 0,181" l (6,50mm x 4,60mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
120 mA
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Curent - Decuplare (It)
240 mA
Grosime (Max)
Curent - Max
3 A
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)