5.0SMDJ28CA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 5.0SMDJ28CA |
Descriere | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 45,4V Clemă 110A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 5.0SMDJ28CA Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 5000W (5kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Da |
Serie | Aplicații Telecom |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad – |
Canale bidirecționale 1 | Calificare – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 28V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 31,1V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 45,4V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 110A | Număr produs de bază |