1812L075PR
Numărul produsului DigiKey
F2151TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2151CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2151DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812L075PR
Descriere
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 13,2V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1812L075PR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
100 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
450 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
13,2V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
100 A