ERFSD075162RZ
Numărul produsului DigiKey
5916-ERFSD075162RZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5916-ERFSD075162RZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5916-ERFSD075162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERFSD075162RZ
Descriere
1812/0.75 AMP/16V/T&R
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
110 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
450 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
16V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Curent - Max
100 A