1812L075/24DR
Numărul produsului DigiKey
F3484TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3484CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3484DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812L075/24DR
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1812L075/24DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
290 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Tensiune - Max
24V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
100 A
Grosime (Max)
0,061" (1,55mm)
Timp până la decuplare
200 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
110 mOhms