1206L050/24WR
Numărul produsului DigiKey
18-1206L050/24WRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1206L050/24WRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1206L050/24WRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L050/24WR
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 500MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1206L050/24WR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
750 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Tensiune - Max
24V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
100 A
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Timp până la decuplare
100 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
150 mOhms