1.5KE100CA
Numărul produsului DigiKey
1.5KE100CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE100CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE100CA
Descriere
TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
137V Clemă 11,1A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE100CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
85,5V
Tensiune - Străpungere (Min)
95V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
137V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,1A