TP5KP40A
Numărul produsului DigiKey
F7627TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7627CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
TP5KP40A
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC P600
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 79,1A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns P600
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet/cutie
P600, Axial
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
79,1A