0885002.DR
Numărul produsului DigiKey
F10988TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10988CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10988DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0885002.DR
Descriere
FUSE BOARD MOUNT 2A 500VDC 2SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 A AC 500 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0885002.DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
4.7
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,428" L x 0,188" l x 0,188" Î (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.0322 Ohms