TR-1350HV2-R
Numărul produsului DigiKey
283-TR-1350HV2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-TR-1350HV2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-TR-1350HV2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TR-1350HV2-R
Descriere
FUSE BRD MT 2A 350VAC 600VDC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 A 350 V AC 600 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
4.1
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,199" l x 0,199" Î (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
350 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.093 Ohms