0508.500MXP
Numărul produsului DigiKey
F3569-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0508.500MXP
Descriere
FUSE CERM 500MA 1KVAC 1000VDC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mA 1 kV AC 1000 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
10kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
0.259
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, cULus
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. x 1,260" L (6,30mm x 32,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
1 kV
Rezistență c.c. la îngheț
3.572 Ohms