03560001Z
03560001Z
03560001Z
Numărul produsului DigiKey
F1906-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
03560001Z
Descriere
FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 15 A 600V 1 Circuit Cartuș Cu montare pe carcasă
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Tip montare
Stil terminație
Bornă cu șurub
Dimensiune siguranță
0,25" diam. x 1,26" L (6,35mm x 32mm)
Material contact
Arc alamă
Valoare nominală curent (Amp)
15 A