0313.375MXP
Numărul produsului DigiKey
F4804-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0313.375MXP
Descriere
FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
375 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
35A
I²t topire
1.23
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
2.095 Ohms