0505015.MXP
Numărul produsului DigiKey
F3256-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0505015.MXP
Descriere
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 A 500 V AC 500 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Prod.
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V