0402L050SLKR
Numărul produsului DigiKey
F5759TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5759CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5759DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0402L050SLKR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 500 mA Ih Montare pe suprafață 0402 (1005 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
400 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Curent - Max
50 A