ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-10302-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10302-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10302-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±30ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță sarcină
10pF