0402L020SLKR
Numărul produsului DigiKey
F5757TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F5757CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F5757DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0402L020SLKR
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 200 mA Ih Montare pe suprafață 0402 (1005 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0402L020SLKR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
100 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.25 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0402 (1005 metric), Concav
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
500 mA
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Curent - Max
40 A