MF-ASML020/6-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-ASML020/6-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-ASML020/6-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MF-ASML020/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-ASML020/6-2
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 200 mA Ih Montare pe suprafață 0402 (1005 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-ASML020/6-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.6 Ohms
Producător
Bourns Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
6V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Decuplare (It)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
50 A
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Timp până la decuplare
1 s
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
100 mOhms