031201.6MXP
Numărul produsului DigiKey
F4788-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
031201.6MXP
Descriere
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.6 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Vrac
I²t topire
2.8
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, KC, PSE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0934 Ohms