0312.100MXP nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 978
Fișă de date
100 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
0312.100MXP
Numărul produsului DigiKey
F4778-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0312.100MXP
Descriere
FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
35A
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
11.28 Ohms