KLKD030.T | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 5666-KLKD030.T-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | KLKD030.T |
Descriere | FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 30A 600V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Aplicații Solar (fotovoltaic) |
Producător Littelfuse Inc. | Caracteristici – |
Serie | Clasă – |
Ambalaj Cutie | Agenție de aprobare CE, CSA, UL |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare – |
Tip montare Necesită suport | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 100kA c.a., DC 50kA |
Tip siguranță Cartuș | Pachet/cutie Cartuș, Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) 30A | Mărime/Dimensiune 0,406" diam. x 1,500" L (10,31mm x 38,10mm) |
Valoare nominală tensiune - C.a. 600V c.a. | I²t topire 1409.0 |
Valoare nominală tensiune - C.c. 600V c.c. | Rezistență c.c. la îngheț 0.002776 Ohms |