LTST-C190KDKT-10A
Numărul produsului DigiKey
160-LTST-C190KDKT-10ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
160-LTST-C190KDKT-10ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
160-LTST-C190KDKT-10ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTST-C190KDKT-10A
Descriere
LED RED CLEAR 0603 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 638nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTST-C190KDKT-10A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Unghi de vizualizare
130°
Prod.
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
650nm
Culoare
Caracteristici
Configurație
Standard
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,60mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,90mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Număr produs de bază
Curent - Test
10mA