MI1206L501R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2407-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2407-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2407-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MI1206L501R-10
Descriere
FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 2A 60mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MI1206L501R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)