T527I476M010ATE200
Numărul produsului DigiKey
399-10532-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10532-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10532-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T527I476M010ATE200
Descriere
CAP TANT POLY 47UF 10V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 10 V 1206 (3216 metric) 200mOhm la 100kHz
Modele EDA/CAD
T527I476M010ATE200 Modele
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță
47 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
I
Tensiune - Nominală
10 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C