HI2220R301R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2430-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2430-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2430-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HI2220R301R-10
Descriere
FERRITE BEAD 300 OHM 2220 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
300 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 2220 (5650 metric) 5A 20mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HI2220R301R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
5A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
2220 (5650 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,136" (3,45mm)
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,220" L x 0,200" l (5,59mm x 5,08mm)