VC06AG183R0YAT1A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | VC06AG183R0YAT1A |
Descriere | VARISTOR 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Energie – |
Producător KYOCERA AVX | Număr de circuite 1 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 3 pF @ 1 MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C (TA) |
Volți c.a. maxim 14 V | Tip montare Montare pe suprafață, MLCV |
Volți c.c. maxim 18 V | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |