MLVB06V18C003
Numărul produsului DigiKey
283-MLVB06V18C003TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVB06V18C003CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVB06V18C003DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVB06V18C003
Descriere
VARISTOR 28V 0603
Descriere detaliată
28 V Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
34 V
Capacitanță la frecvență
3 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
18 V
Tensiune varistor (Min)
22 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
28 V