VC06AG183R0YAT1A
Numărul produsului DigiKey
478-5819-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-5819-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-5819-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VC06AG183R0YAT1A
Descriere
VARISTOR 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Energie
Producător
KYOCERA AVX
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
3 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
14 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Volți c.c. maxim
18 V