SMAJ26CA
Numărul produsului DigiKey
478-SMAJ26CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-SMAJ26CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-SMAJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ26CA
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMAJ
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,1V Clemă 9,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMAJ (DO-214AC)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Capacitanță la frecvență
Canale bidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V