ATV04A260JB-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1563-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1563-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1563-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV04A260JB-HF
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Descriere detaliată
42,1V Clemă 9,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
ATV04A260JB-HF Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,5A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W