MC3225Z50.0000C19XSH
Numărul produsului DigiKey
478-MC3225Z50.0000C19XSHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC3225Z50.0000C19XSHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC3225Z50.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC3225Z50.0000C19XSH
Descriere
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
8,5mA
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V