MC3225Z25.0000C19XSH | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MC3225Z25.0000C19XSH |
Descriere | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MC3225Z25.0000C19XSH Modele |
Categorie | Stabilitate frecvență ±30ppm |
Prod. | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Curent - Alimentare (Max) 7,3mA |
Rezonator de bază | Valori nominale AEC-Q200 |
Tip | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Funcție Standby (putere redusă) | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Ieșire CMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,031" (0,80mm) |
Tensiune - Alimentare 1,71V – 3,63V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) 5µA |