KC2016Z40.0000C1KX00
Numărul produsului DigiKey
478-KC2016Z40.0000C1KX00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2016Z40.0000C1KX00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2016Z40.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2016Z40.0000C1KX00
Descriere
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
8mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V