742C163472JP
Numărul produsului DigiKey
60-742C163472JPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
60-742C163472JPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
60-742C163472JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
742C163472JP
Descriere
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2506
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4,7k Ohm ±5% 63mW Putere per element Izolat 8 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 2506, Concav, Terminale cu latură lungă
Categorie
Putere per element
63mW
Producător
CTS Resistor Products
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Izolat
Aplicații
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Rezistență (ohmi)
4,7k
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
2506, Concav, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
8
Pachet dispozitiv furnizor
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,063" l (6,40mm x 1,60mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)