CX3225SA25000H0HSSC1
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225SA25000H0HSSC1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225SA25000H0HSSC1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225SA25000H0HSSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225SA25000H0HSSC1
Descriere
XTAL/3.2X2.5MM/25MHZ/12PF/+-20PP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
12pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
25 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)