Q 25,0-JXS32P4-12-10/50-T3-FU-AEC-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-Q25,0-JXS32P4-12-10/50-T3-FU-AEC-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-Q25,0-JXS32P4-12-10/50-T3-FU-AEC-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-Q25,0-JXS32P4-12-10/50-T3-FU-AEC-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 25,0MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF