CX2016SA32000D0WRQG1
Numărul produsului DigiKey
478-CX2016SA32000D0WRQG1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX2016SA32000D0WRQG1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX2016SA32000D0WRQG1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX2016SA32000D0WRQG1
Descriere
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL, 32MHZ, 8P
Descriere detaliată
32 MHz ±30ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
CX2016SA32000D0WRQG1 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF