CX2016SA20000D0GSSCC nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Suntsu Electronics, Inc.
În stoc: 1.000
Fișă de date
Echivalente parametric
Suntsu Electronics, Inc.
În stoc: 1.000
Fișă de date
20 MHz ±15ppm Cristal 8pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
4 SMD
CX2016SA20000D0GSSCC
Numărul produsului DigiKey
478-CX2016SA20000D0GSSCCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX2016SA20000D0GSSCCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX2016SA20000D0GSSCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX2016SA20000D0GSSCC
Descriere
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 20MHZ, +/
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CX2016SA20000D0GSSCC Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
20 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF