SAX2148EA4B-20.000M
Numărul produsului DigiKey
2388-SAX2148EA4B-20.000M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SAX2148EA4B-20.000M
Descriere
CRYSTAL 20.000M 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±15ppm Cristal 8pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF