04023J9R1BBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-04023J9R1BBSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-04023J9R1BBSTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-04023J9R1BBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04023J9R1BBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 9.1PF 25V 0402
Descriere detaliată
9.1 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
04023J9R1BBSTR Modele
Tensiune - Nominală
25 V
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
9.1 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±0,1pF
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)